Inčukalna pazemes gāzes krātuves Energosistēmu dienestā

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis

Galvenās prasības pretendentam:

  • vidējā tehniskā vai tehnisko specialitāšu arodvidusskolas izglītība (vēlams elektronikas vai automātikas specialitātē);
  • valsts valodas (A līmeņa 1. pakāpe), kā arī angļu un krievu valodas prasmes;
  • vēlama pieredze darbā ar elektroiekārtām rūpniecībā;
  • automatizācijas elementu darbības principu izpratne, mēraparātu darbības principu pārzināšana;
  • vēlama pieredze darbā ar rūpniecisko iekārtu programmatūru;
  • vēlams sertifikāts par elektrodrošības grupas piešķiršanu (Bz grupa);
  • spēja plānot, organizēt un veikt darba pienākumus pastāvīgi un savlaicīgi;
  • labas saskarsmes prasmes un spēja strādāt komandā;
  • gatavība strādāt ārpus darba laika;
  • labas datora lietošanas prasmes;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • ekspluatēt, apkalpot un remontēt automātikas un mērīšanas iekārtās;
  • savlaicīgi un kvalitatīvi veikt montāžas, remonta un ekspluatācijas darbus, vadoties pēc atbilstošās dokumentācijas vai augstākas kvalifikācijas speciālista vadībā;
  • veikt tehniskās pārbaudes un apkopes automātikas un mērīšanas iekārtām un datu reģistrēšanu darba aprīkojuma reģistrācijas lapās;
  • sniegt tiešajam vadītājam informāciju par savu uzdevumu izpildi un darbības rezultātiem.

Mēs piedāvājam:

  • prēmiju atbilstoši Tavam darba sniegumam;
  • 5% iemaksas 3. pensiju fondā;
  • atbalstu svarīgos dzīves notikumos;
  • stabilitāti un sociālās garantijas;
  • kompetentu un saliedētu darbinieku komandu;
  • labus darba apstākļus un drošu darba vidi;
  • inovatīvu un dinamisku darbu;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • profesionālās pilnveides un karjeras izaugsmes iespējas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • apmaksātu papildatvaļinājumu;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības;
  • iespēju bez maksas apmeklēt tenisa laukumu;
  • bezmaksas transports uz/no darba (Maršruts: Vangaži- Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Vangaži; Rīga-Inčukalna pazemes gāzes krātuve-Rīga).

Atalgojums:  no 1400 EUR (Bruto)

Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Energosistēmu dienesta vadītāju Māri Eihvaldu pa tālruni : 22033815.

Pilsēta / Novads:

  • Siguldas novads

Darba veids:

Pastāvīgs darbs

Darba slodze:

Pilna laika

Darba maiņas:

Diena

Pieteikšanās termiņš:

30.04.2024

Darba vieta:

Inčukalna pazemes gāzes krātuve, Krimuldas pag., Siguldas nov.

Kontaktpersonas:

Māris Eihvalds

Tālrunis: +371 67048081