Gāzes pārvades Līnijas ekspluatācijas dienestā

Līniju cauruļlicējs

Galvenās prasības pretendentam:

  • vidējā profesionālā vai arodizglītība;
  • pieredze darbā ar rūpniecisko iekārtu apkalpošanu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama "BCE" kategorijas autovadītāja apliecība vai "TR2" kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība);
  • Valsts valodas zināšanas ( vismaz A2 līmeņa);
  • prasme strādāt ar datoru un citu biroja tehniku;
  • ļoti labas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • uzmanības noturība, stresa noturība kritiskās situācijās.

Galvenie darba pienākumi un uzdevumi:

  • atbilstoši apstiprinātajam grafikam veikt pārvades gāzesvadu trases apsekošanu, diagnostiku, apkopi un remontu visā Latvijas teritorijā (regulārie darba braucieni, darbs ar lāpstu, motorzāģi, krūmgriezi, gāzes analizatoru, komunikācijas lokatoru un citiem darbarīkiem);
  • veikt darbu izpildes uzraudzību pārvades gāzesvadu līnijas daļas objektos;
  • sastādīt defektu aktus, profilaktisko darbu grafikus un izveidot paveikto darbu atskaites;
  • piedalīties jaunu objektu pievienošanai pārvades gāzesvadu sistēmai.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • prēmiju atbilstoši Tavam darba sniegumam;
  • iemaksas 3. līmeņa pensiju fondā 5% no darba samaksas;
  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • labus darba apstākļus un drošu darba vidi;
  • kompetentu un saliedētu darbinieku komandu;
  • inovatīvu un dinamisku darbu;
  • profesionālās pilnveides un karjeras izaugsmes iespējas;
  • uzsākot darbu, mentoru un jaunā darbinieka mācības;
  • stabilitāti un sociālās garantijas;
  • atbalstu svarīgos dzīves notikumos;
  • apmaksātu papildatvaļinājumu;
  • aprīkotu sporta zāli darbiniekiem.

Atalgojums: no 1750 EUR (Bruto)

 Detalizētai informācijai lūdzam sazināties ar Līnijas ekspluatācijas dienesta  vadītāju Sergeju Ļahovu pa tālruni 29484575.

Pilsēta / Novads:

  • Rīgas

Darba veids:

Pastāvīgs darbs

Darba slodze:

Pilna laika

Darba maiņas:

Diena

Pieteikšanās termiņš:

14.07.2024

Darba vieta:

Rīga, Stigu iela 14

Kontaktpersonas:

Sergejs Ļahovs

Mobilais tālrunis: +371 29484575

Mājas lapa:

Biroja adrese:

Stigu iela 14, LV-1021, Rīga